چهارشنبه, 1 اسفند 1397
عنوان : دیدار فرماندار اهواز با دختر امام (ره) در دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین،عالمي نيسي در اين ديدار گزارشي از عمليات تروريستي عليه رژه نيروهاي نظامي در اهواز كه منجر به شهادت و زخمي شدن بيش از 50 تن از هم ميهنانمان در اهواز شد به دكتر مصطفوي ارائه كرد .

عالمي نيسي با اشاره به اين حادثه تروريستي و ريشه هاي آن تاكيد كرد:  کشور ما حامی مقاومت اسلامی در منطقه و همچنین در حال مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی است و در نتیجه آن ها نیز به دنبال نا امنی در کشور ما هستند به ویژه عربستان سعودی و امارات که در حال کشتار مردم کشور یمن هستند، این در حالی است که مردم غیور ایران زمین با موضع گیری و همچنین با کمک های مادی در راستای حمایت از مردم مظلوم یمن در حال مبارزه می باشند .

وی افزود: دشمنان ما نیز به دنبال نا امنی در ایران هستند چون به عنوان حامی کشورهای مظلوم در منطقه شناخته شده ایم.  دشمنان با تربیت گروهک های تروریستی که وابسته به سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی و آمریکا هستند به دنبال نا امنی در کشور ما می باشند.  خوزستان که به عنوان یکی از استراتژیک ترین منطقه ایران است مورد هدف این گروهک ها قرار گرفته و عملیاتی انجام شد که البته تنها به شهادت چندین نفر از مردم منتهی شد

عالمي نيسي موضوع فلسطين را عاملي دانست كه مي تواند به زبان مشترك همه ملت هاي مسلمان در منطقه تبديل شود و زمينه ساز وحدت ميان ملت هاي اسلامي گردد .

وي افتتاح دفتر جمعيت دفاع از ملت فلسطين در خوزستان را نويد بخش ايجاد وحدت ميان ملت مسلمان ايران و ساير كشورهاي اسلامي در منطقه دانست و گفت تلاش براي حمايت از ملت فلسطين راه وحدت بين ملت هاي اسلامي را كوتاه تر مي كند .

در اين ديدار زهرا مصطفوي نيز ضمن تسليت به خانواده شهدا و بازماندگان حادثه تروريستي اهواز و همچنين ارزوي شفاي عاجل براي مجروحان اين حادثه تاكيد كرد كه ان شالله خداوند همه مسئولان كشور را در همه جا براي حمايت از آرمانهاي امام (ره) چه در حوزه هاي داخلي همچون محروميت زدايي و چه خارجي از جمله حمايت از مستضعفين فلسطين موفق بدارد .

وي با اشاره به اينكه  كشور ما نه از لحاظ فكري و نه از لحاظ مالي فقير نيست تصريح كرد: بايد راهي پيدا كرد كه اثر كار تخريبي كه دشمن خارجي مي خواهد بر جوانان ما ايجاد كند ممانعت بعمل آور يم .

وي ساده زيستي مسئولان و توجه به قشر مستضعف و محروم جامعه را ابزاري براي بي اثر كردن كار تخريبي دشمن دانست و گفت: نظر صريح امام اين بود كه اسلام مي گويد اگر محرومي در جامعه است و دولت خود امكان محروميت زدايي ندارد اين حق را دارد از سرمايه دار ولو اگر خمس داده باشد، بگيرد و به محروم و فقير كمك نمايد .
DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0