چهارشنبه, 1 اسفند 1397
رو عنوان : با رای اکثریت اعضای مجمع عمومی این جمعیت
عنوان : دكتر زهرا مصطفوی برای دوسال دیگر به عنوان دبیركل جمعیت دفاع از ملت فلسطین انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین،جلسه عادی سالانه مجمع عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین با حضور اکثریت اعضای مجمع عمومی این سازمان مردم نهاد برگزار شد و دکتر زهرا مصطفوی دختر حضرت امام خمینی (ره) برای دو سال دیگر از سوی مجمع به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

 

مصطفوی که ریاست جمعیت دفاع از ملت فلسطین را از سال 1379 برعهده دارد از سال 1393 به عنوان دبیرکل این جمعیت برای مدت دو سال نیز انتخاب شد. پس از آن یکبار دیگر در بهمن ماه 1395 دوره دبیرکلی وی تمدید و عصر روز گذشته نیز برای سومین دوره توانست اعتماد اکثریت اعضای 31 نفره مجمع عمومی را به خود جلب کرده و به عنوان دبیرکل انتخاب شود.

 

 

در این جلسه همچنین برای تعیین اعضای هیات اجرایی جمعیت نیز رای گیری شد که دکتر زهرا مصطفوی ،‌حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان،‌حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی، دکتر حسین مظفر، مهدی شکیبایی،‌سید محمدرضا ایت اللهی و حسین شیخ الاسلام به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی جمعیت و اقایان دکتر سید محمد حسینی و مختار کلانتری به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخاب شدند. محسن مهرعلیزاده نیز به عنوان بازرس اصلی و عبدالحمید انصاری نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

 


DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0