برپایی غرفه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در حاشیه نمایشگاه فرهنگی و هنری كنفرانس بین المللی وحدت اسلامی
«جمعیت دفاع از ملت فلسطین» با موضوع فلسطین و مقاومت غرفه ویژه ای با محتوای کودک و نوجوان مانند لوازم التحریر و اسباب بازی،عروسک های مقاومت و نمایش کتب و جزوات تولیدی انتشارات قبله اول را در معرض نمایش میهمانان خارجی و داخلی قرار داد.

در حاشیه سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، نمایشگاهی با حضور غرفه های مختلف فرهنگی و هنری با موضوعات مختلفِ جهان اسلام برپا شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، غرفه فرهنگی هنری جمعیت دفاع از ملت فلسطین امسال نیز با موضوع فلسطین و مقاومت اسلامی و محتوای ویژه کودک و نوجوان مانند لوازم التحریر،اسباب بازی،عروسک های مقاومت و نمایش کتب و جزوات تولیدی انتشارات قبله اول را در معرض نمایش مهمانان خارجی و داخلی کنفرانس قرار داد.

همچنین از دیگر غرفه های موجود در حاشیه سی و دومین کنفراس وحدت اسلامی می توان به غرفه های ذیل اشاره کرد.

غرفه «دانشگاه مذاهب اسلامی» و «دانشگاه صنعتی خواجه نصیر» دو غرفه دانشگاهی بودند که به معرفی آثار و جذب دانشجو پرداختند. «جامعه المصطفی» از دیگر غرفه های علمی و آموزشی نمایشگاه بود .

"اداره کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی" و «زندگی به سبک مقاومت اتحادیه جهانی زنان مسلمان» از غرفه های این نمایشگاه با موضوع حوزه زنان بودند که غرفه اول فعالیت های مجمع جهانی تقریب را در حوزه زنان در معرض دید مخاطبان قرار می داد و غرفه دوم به معرفی سبک زندگی با رویکرد مقاومت و فروش محصولاتی با این مضمون مانند لوازم منزل، پوشاک و ظروف می پرداخت .

"شورای حلال جمهوری اسلامی" با ارائه کاتالوگ و محصولات غذای حلال رویکرد خود را در زمینه مواد غذایی حلال معرفی می کرد .

"مرکز گفتمان صلح برای همه" و «دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت» با موضوعات صلح و مناسک دینی اهل سنت در ایران دو مجموعه ای بودند که در کنار غرفه اقدام به برپایی نمایشگاه در صحن اجلاس کردند.«مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور» غرفه ای در حوزه محصولات دیجیتال با موضوع تفسیر، سیره نبوی، فضائل اهل بیت، ادعیه و احادیث بود .

در این بین یک مجموعه تحت عنوان «الموسسه بنیان التنمویه من الیمن» به مسائل یمن و مظلومیت ملت آن کشور می پرداخت .

"انتشارات مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی" نیز کتاب هایی با موضوع تقریب مذاهب با تاکید بر احادیث مشترک میان اهل تشیع و اهل تسنن عرضه کرد و از ۲۲ جلد کتاب با همین موضوع رونمایی به عمل آورد .

"موسسه البلاغ"، «موسسه فرهنگی موعود عصر»، «مجمع جهانی اهل بیت»، «موسسه نشر آثار امام خمینی» و«موسسه فرهنگی هنری و انتشارات آفاق روشن بیدار» در قالب محتوای مکتوب موضوعات خود را به مخاطبان معرفی کردند .

کمپین Love Mohammad» که هرساله در آستانه میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) اقدام به توزیع گل در سطح شهر لندن و دیگر شهرها می کند، در حاشیه این اجلاس با مشتاقان این حضرت از کشورهای مختلف جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این سنت ارتباط گیری کرد

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0