جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار می کند؛
نخستین كارگاه جلسات تخصصی «دشمن شناسی» با محوریت «شناخت صهیونیسم و پروتكل های صهیون»+ پوستر
جمعیت دفاع از ملت فلسطین بنابر تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم شناخت دشمن و تبیین نظریه مقاومت روز چهارشنبه جاری ۲۸ آذر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ نخستین کارگاه از سلسله جلسات تخصصی دشمن شناسی را با محوریت شناخت صهیونیسم و پروتکل های صهیون برگزار خواهد کرد.

به گزارش ‌‌روابط عمومی جمعیت دفاع ازملت فلسطین، دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در جنوب شرق تهران در نظر دارد طی هفته جاری کارگاهی با موضوع دشمن شناسی برگزار کند.


بر اساس این گزارش جمعیت دفاع از ملت فلسطین بنابر تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم شناخت دشمن و تبیین نظریه مقاومت روز چهارشنبه جاری ۲۸ آذر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ نخستین کارگاه از سلسله جلسات تخصصی دشمن شناسی را با محوریت شناخت صهیونیسم و پروتکل های صهیون برگزار خواهد کرد.


این کارگاه در مرکز آموزش طلوع خرداد ورامین به نشانی ورامین خیابان شهید بهشتی جنب کوچه شهید رسولجو برگزار خواهد شد.


در این کارگاه ۳ ساعته جناب دکتر علیرضا سلطانشاهی رئیس اسبق مرکز مطالعات فلسطین نهاد ریاست جمهوری و کارشناس ارشد حوزه صهیونیسم و فلسطین سخنرانی خواهند کرد.


دکتر سلطانشاهی از اساتید دانشگاه و مولف کتاب هایی به نام "یهودستیزی آنتی سمیتیسم: واقعیت یا دستاویز سیاسی"، "از جولانگاه استر تا وادی صهیون(مرور سه اثر از جریان تاریخ نگاری یهود ایران)"، "پان ترکیسم و صهیونیسم"  و "فروپاشی اسطوره هولوکاست:سیری در آراء و اندیشه های دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران پیرامون فلسطین و رژیم اشغالگر قدس" هستند.


سلسله جلسات دشمن شناسی با محوریت صهیونیسم و اسرائیل و همچنین شناخت فلسطین به عنوان یکی از آرمان های راهبردی انقلاب اسلامی طی هفته های آتی نیز در همین مرکز برگزار و اطلاع رسانی خواهد شد.


در آستانه روز جهانی قدس سال ۱۳۷۹جمعیت دفاع از ملت فلسطین به همت گروهی از افراد دلسوز و علاقه مند به مسائل فلسطین اعلام موجودیت کرد.

 

طبق ماده سوم اساسنامه ، رسالت جمعیت در راستای پیگیری مطالبات مردم فلسطین در مجامع بین المللی برای احقاق حقوق مادی و معنوی ملت فلسطین و محاکمه جنایتکاران صهیونیست در مجامع صالحه و مقابله با توطئه های صهیونیسم جهانی و حامیان بین المللی آن به ویژه دولت آمریکا است .

 

دکتر "زهرا مصطفوی خمینی" صبیه مکرم حضرت امام خمینی (ره) و دبیرکل اتحادیه بین‌المللی سازمان‌های غیر دولتی حامی ملت فلسطین مسئولیت دبیر کلی جمعیت دفاع از ملت فلسطین را برعهده دارند.

 

جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار می کند؛نخستین کارگاه جلسات تخصصی «دشمن شناسی» با محوریت «شناخت صهیونیسم و پروتکل های صهیون»+ پوستر 2

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0