حضور یادگار گرانقدر حضرت امام (ره) در یوم الله 22 بهمن ماه + تصویر
دکتر زهرا مصطفوی یادگار گرانقدر حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین صبح امروز در جمع راهپیمایان یوم الله 22 بهمن در تهران حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، دکتر «زهرا مصطفوی» رئیس و دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با حضور در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن در چهل سالگی انقلاب اسلامی  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری قدس (قدسنا) درباره  ادعاهای مقام های امریکایی که مردم ایران چهل سالگی این انقلاب را نخواهند دید گفت: خوشحالم که مردم ایران چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را دیدند، به همه دنیا ثابت شد که مواضع مقامات آمریکایی سخنان بیهوده ای بیش نیست .

دختر گرانقدر حضرت امام (ره) در ادامه بیان داشت: الحمدالله با سربلندی و افتخار مردم ایران چهل سال دیگر هم هشتاد سالگی این انقلاب را خواهند دید. امیدوارم همه ملت ایران همواره همانند این ایام پیروزی انقلاب خوشحال و سربلند باشند .

رئیس و دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین در ادامه افزود: ملت و مسئولین ایران اسلامی لازم است که نسبت به مسائل مستضعفین عالم بخصوص مسئله فلسطین کوشا باشند .

دکتر مصطفوی در پایان گفت: من مراتب تشکر و قدردانی خودم را از این ملت که حامی نظام اسلامی هستند و این گونه در این جشن پیروزی انقلاب شرکت کرده اند اعلام می دارم .


برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0