غرفه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در نمایشگاه قران کریم
عروسك های مقاومت،ابتكاری برای آگاهی فكری كودكان ازفرهنگ مقاومت
غرفه جمعیت دفاع از ملت فلسطین امسال در حالی در نمایشگاه قران کریم شرکت کرد که در بردارنده ایده های فکری و ابتکارات فرهنگی جدید بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن معنای زندگی » از 22 اردیبهشت ماه لغایت 5 خرداد در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین نيز با دائر كردن غرفه اي تخصصي ميزبان بازديد كنندگان محترم است. شايان ذكر است بازديد كنندگان نمايشگاه قرآن مي توانند شاهد اجرای برنامه های ویژه ای در حوزه کودک،نوجوان و بزرگسال در غرفه جمعيت دفاع از ملت فلسطين باشند:

-         بازی میدانی تسخیر گنبد اهنین در گروه سنی کودک. نوجوان و بزرگسال

-         قهرمان خودت را بساز و ببین برای خانواده ها

-         معرفی و رونمایی از جعبه اموزشی بارانا

-         پاسخگویی به سوالات و شبهات در حوزه معارف فلسطین

-         اجرای طرح دست نوشته هایی روی دیوار حائل

-         عرضه کتب و جزوات تخصصی حوزه فلسطین

لازم بذکر است که جمعیت دفاع از ملت فلسطین هر سال در رویداد بزرگ نمایشگاه قران بازی -سرگرمی جدیدی را برای مخاطبین خود طراحی و تولید کرده است که امسال بازی تسخیر گنبد آهنین به صورت میدانی و در سایز رومیزی از تولیدات اخیر این مجموعه بوده است.اجرای طرح قهرمان خودت را بساز و ببین با هدف نماد سازی و آشنایی مخاطبین با اسطوره های مقاومتی ایران؛فلسطین و سایر ملل نیز از جدیدترین تولیدات قابل عرضه در این نمایشگاه است.

لذا از علاقمندان دعوت می شودجهت بازدید از غرفه جمعیت، همه روزه از  22 اردیبهشت ماه لغایت 5 خرداد از ساعت ١٧ الی ٢٤ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)، شبستان اصلی،ردیف ۶۲، غر فه شماره 94 حضور به هم رسانند.

 


برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0