كسب مقام دومی مسابقات كیوكوشین2019 توسط تیم اعزامی جمعیت دفاع از ملت فلسطین
این رقابتها در استان مازندران شهرستان فریدونکنار با حضور ۸ کشور ترکمنستان،گرجستان،افغانستان، اذربایجان، عراق، ترکیه، ژاپن و ایران به مدت سه روز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، تیم «فلسطین آزاد» شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین با اقتدار به مقام دوم مسابقات بین المللی کیوکشین ساکاماتو 2019 رسید.

 

این رقابتها در استان مازندران شهرستان فریدونکنار با حضور 9 کشور ترکمنستان،گرجستان،افغانستان، پاکستان، اذربایجان، عراق، ترکیه، ژاپن و ایران به مدت سه از 15 تا 18 مردادماه روز برگزار شد.

 

به گزارش قدسنا این مسابقات با شرکت بیش از 700 ورزشکار مرد و 220 زن برگزار شد .

 

تیم فلسطین ازاد در این دوره از رقابت ها توانست به ۶ مدال طلا در قسمت کمیته توسط زهره پاشایی، پریسا لرنی، مریم کنگری، فائزه فروزان، هانیه افتخاری و فرزاد مافی و ۲ مدال طلا در قسمت کاتا توسط زهره پاشایی و پانیذ کبیری و ۲ مدال نقره در قسمت کمیته توسط پانیذ کبیری و مریم امیری و 3 مدال برنز در قسمت کاتا توسط مهدی پاشایی، نگار شهبازی، فرزانه بوربور و محیا هداوند میرزایی کسب نماید.

 

سرپرست تیم اعزامی شاخه ورزشی جمعیت دفاع ازملت فلسطین به این مسابقات را هان شی مهدی پاشایی دبیر این شاخه برعهده داشت و خانم ها احمدی و هادیان به عنوان مربی و سرپرست وی را در مدیریت تیم همراهی می کردند.

 

در مراسم اهدای جوایز نفرات و تیم های برتر این دوره از مسابقات کانچو ساکاموتو رئیس سازمان جهانی کیوکوشین و مسئولان کشوری و لشکری استان مازندران و شهرستان فریدونکنار از جمله امام جمعه این شهر حضور داشتند.

 

 

 

این دوره از مسابقات با عنوان جام "صلح و دوستی" و گرامیداشت شهدای شهرستان فریدونکنار برگزار شد.

 

مسئول برگزاری چهارمین دوره مسابقات بین المللی کاراته کیوکوشین گفت: این مسابقات بین المللی صبح امروز با حضور ۷۰۰ورزشکار از ۹کشور ژاپن، عراق، پاکستان، ترکیه، افغانسستان، آذربایجان، گرجستان، ترکمنستان و ایران در سالن ورزشی معرفت شهرستان فریدونکنار آغاز شد.

 

فیروزی افزود: در دور نخست این رقابت‌ها در بخش آقایان کشور‌های ایران و عراق به ترتیب اول و دوم شدندو کشور‌های جمهوری آذربایجان و افغانستان به صورت مشترک سوم شدند.

 

وی  گفت: این رقابت‌ها در بخش بانوان نیز ادامه یافت و در نهایت کاراته کاران کیوکوشین کشور ایران و عراق مقام اول و دوم را کسب کردند و کشور جمهوری آذربایجان و ژاپن مشترک بر سکوی سوم قهرمانی ایستادند.

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0