ظهر امروز صورت گرفت؛
بازدید امیر عبداللهیان از جمعیت دفاع از ملت فلسطین و خبرگزاری قدس + تصویر
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با حضور در محل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با سرکار خانم زهرا مصطفوی رئیس و دبیرکل جمعیت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت  فلسطین ، ظهر امروز، "حسین امیرعبداللهیان "دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل و دبیر کل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با حضور در محل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با دکتر "زهرا مصطفوی" ریس و دبیرکل این جمعیت و یادگار حضرت امام خمینی (ره) دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار دکتر امیر عبداللهیان در خصوص فعالیت های دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در حمایت از موضوع فلسطین توضیحاتی ارائه کرد.


دکتر امیرعبداللهیان افزود: دبیر خانه در حوزه حمایت های حقوقی قدم هایی را برای حمایت از مسئله فلسطین با استفاده از اساتید و کارشناسان برای یافتن راهکارهای حقوقی مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی در محاکم بین المللی برداشته است.


به گفته وی تلاش برای ثبت نام سازمانهای غیر دولتی در سازمان ملل به عنوان مقام مشورتی نیز یکی از فعالیت های دبیرخانه است که تلاش برای ثبت نام اتحادیه بین المللی سازمانهای غیر دولتی حامی فلسطین به دبیرکلی دکتر زهرا مصطفوی تلاشی در همین راستا است.


در ادامه دکتر زهرا مصطفوی یادگار امام خمینی (ره) و دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین نیز ضمن تشکر از دکتر "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی بخاطر اهتمام ویژه ایشان به مسئله فلسطین ابراز امیدواری کرد که مسئله فلسطین تا رسیدن به هدف نهایی خود همچنان مورد توجه آحاد ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشد.

 

مهدی شکیبایی قایم مقامِ دبیرکل نیز در این دیدار توضیحاتی در خصوص فعالیت های جمعیت دفاع از ملت فلسطین در حوزه نشر و اطلاع رسانی ارائه کرد.
برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0