پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

مقدمه

مقـدمـه:

 در نبرد جهانی و اجتناب ناپذیر تربیت یافتگان مکتب امام خمینی(ره) که دارای تفکر اسلامی هستند با شاگردان مکتب لیبرال سرمایه‌داری که تفکری صهیونیستی دارند، بر همگان واجب است خود را به سلاح اندیشه مجهز کنند و سطح معارف دینی و سیاسی خود را ارتقا دهند تا در این رویارویی آخرالزمانی بر تفکر شیطانی غالب شوند و پرچم توحید را در سراسر جهان به اهتزاز درآورند.

لذا در جنگ نرمی که استعمار نوین غرب علیه اندیشه های دینی و آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب به راه انداخته، مسلمانان جهان، به خصوص مسلمانان ایران اسلامی که در خط مقدم این رویارویی قرار گرفته‌اند، باید نسبت به این موضوع حساسیت و اشراف کامل داشته باشند و با افشای جنایات صهیونیسم بین الملل و رژیم صهیونیستی به عنوان یکی از پروژه‌های این جریان شوم، پرده از چهرة کریه صهیونیسم و حامیان جهانی آن بردارند.

در این بخش سعی شده است سؤالات و شبهات مربوط به موضوع فلسطین، لبنان و صهیونیسم بین الملل بررسی شود چرا که دشمن با تبلیغات گسترده در جامعه، سعی کرده است این موضوع را با منافع ایران عزیز بی‌ارتباط جلوه دهد. 

امید است با مطالعة این سوالات به شبهات جوانان عزیز پاسخ داده شود تا آنان بتوانند به عنوان افسران و فرماندهان جنگ نرم در نبرد جهانی بر تفکر صهیونیستی غلبه کنند و با روشنگری در ترویج و تبیین معارف دینی و سیاسی، عمارگونه ادای وظیفه کنند.

همچنین لازم به ذکر است این سئوالات برگرفته از کتاب آخرین سنگ به قلم پژوهشگر حوزه فلسطین جناب آقای ابوالفضل رافعی است.

ضمنا علاقمندان می توانند سؤالات و نظرات خود را ارسال فرمایند.


سوالات
دسته بندي اخبار 
«یهودیانی که حدود580 سال قبل از میلاد در بیت‌المقدس زندگی می کردند.....
یهودیان دو منبع دینی دارند: منبع مکتوب یا عهد عتیق ......

ارسال سوالات جدید
سوالات خود را اينجا بنويسيد

لطفا توضيحات مورد نظر خود را وارد کنيد:
متن پيام
چگونه با شما ارتباط برقرار کنيم:
ايميل شما:
نام شما (انتخابي)
تلفن:
فاکس/نمابر:
  ارسال  پاک 

5.3.12.0
V5.3.12.0