پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

مقدمه

مركز اسناد و مطالعات راهبردي جمعيت دفاع ازملت فلسطين  با كتابخانه ای  تخصصي مشتمل بر بيش از سه هزار عنوان كتاب به زبان هاي فارسي ، عربي و انگليسي و بيش از يكصد پايان نامه دفاع شده در مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا همچنین، با بهره گيري از اساتيد دانشگاهي، كارشناسان، نخبگان و تحليلگران مطرح حوزه فلسطين و خاورميانه، در فضايي مطلوب و امكاناتي در حد مقدورات خود، با هدف نشر و گسترش معارف فلسطين و شناخت بيشتر صهيونيسم جهاني، در خدمت جامعه دانشگاهي و عموم علاقمندان و رفع شبهات و سوالات در اين خصوص است.

 اين مركز به منظور ارتقاء كمي و كيفي پايان نامه هاي مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در رشته هاي مرتبط با موضوع فعاليتي جمعيت و جذب منابع عملي بيشتر و بهره برداري از متون پژوهشي در فعاليت هاي اجرايي در حد توان، جامعه دانشگاهي را مورد حمايت علمي و مادي خود قرار مي دهد. تولید جزوات تخصصی در موضوعات مرتبط از دیگر وظایف این مرکز است.

علاقمندان جهت اطلاعات بيشتر و عضويت در كتابخانه تخصصي جمعيت دفاع از ملت فلسطين مي توانند به آدرس: تهران، خيابان فلسطين، خيابان بزرگمهر، ‌نبش خيابان فريمان، پلاك 61 ، ‌طبقه 5 مراجعه کنند و يا با شماره تلفن 66488150 -021 تماس بگيرند.

 


معرفی کتاب های جدید

معرفی کتاب های قدیمی

معرفی کتاب

معرفی نشریات


5.3.12.0
V5.3.12.0