اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس1400

 

فلسطین پاره تن اسلام است و باید از اشغال اسرائیل، این غده سرطانی آزاد شود. این یک فتوای دینی است که از سوی یکی از بزرگترین دانشمندان جهان اسلام که حقیقتا همه جوامع اسلامی و جوامع بشری مدیون آن هستند، صادر شده است. قدرت های استعماری با هدف بسط و تعمیق سلطه خود در عصر پس از استعمار کهن، توطئه اشغال فلسطین، آواره سازی یک ملت و جعل یک رژیم اشغالی در این جغرافیای اسلامی را طراحی و با کمک مزدوران منطقه ای خود مانند شریف حسین و آل سعود آن را اجرایی کردند.

ماموریت اسرائیل این جرثومه فساد مدیریت نا امنی در سطح منطقه برای تعمیق وابستگی ها و نیز بسط عقب ماندگی جوامع منطقه است. اما انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و تاکید بر ضرورت نابودی اسرائیل و ازاد سازی فلسطین و قدس شریف در حوزه اعلامی واِعمالی،(تاسیس نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) عملا معادلات منطقه ای را به ضرر اسرائیل و جریان استعمار تغییر داد.

روند تحولات بیش از چهار دهه گذشته نشان می دهد که امام خمینی(ره) با اعلام روز جهانی قدس عملا اجازه نداده است تا توطئه های دشمنان(اعم از جریان صهیونیسم و خائنان منطقه ای) در تضعیف جایگاه و اهمیت مسأله فلسطین ره بجایی ببرد و امروزه شاهد هستیم که فلسطین همچنان به عنوان اولویت جهان اسلام مطرح است. تا جائیکه همه گیری بیماری کرونا نیز اجازه نداده تا فلسطین در سطح افکار عمومی کمرنگ شود.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و نیز همه شهدای محور مقاومت و فلسطین، خصوصا فرمانده ارشد محور مقاومت شهید قاسم سلیمانی، اعلام می دارد، فلسطین همچنان در راس مطالبات امت اسلام قرار دارد و روند تحولات و نیز قدرت و اقتداری که محور مقاومت در ایران، فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و یمن از خود به نمایش گذاشته و نیز مشکلات لاینحلی که دشمن صهیونیستی در ابعاد اقتصادی و سیاسی در آنها گرفتار آمده است، امید به آزادی فلسطین و محو اسرائیل از صفحه روزگار را بسیار فزونی بخشیده است. بی شک این سیر رو اقتدار محور مقاومت نتایج شگرفی را در آینده نزدیک رقم خواهد زد.

 

اردیبهشت ماه 1400

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا