اخبار جمعیتخبر یک

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره «آرمان قدس و اندیشه امام (ره)»

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، جشنواره رسانه‌ای «آرمان قدس و اندیشه امام (ره)» به همت فرهنگسرای رسانه و جمعیت دفاع از ملت فلسطین و با مشارکت مؤسسه «فرهنگ و رسانه شهر» و دبیرخانه دائمی انتفاضه فلسطین برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف معرفی پیروزی‌های مردم فلسطین بر رژیم غاصب صهیونیستی در چهار بخش شعر، داستان، کاریکاتور و فیلم کوتاه برگزار می‌شود و فراخوان آن همزمان با 14 خرداد و سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) منتشر شد که مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره در فرهنگسرای رسانه تا 15 مردادماه بود.

به دلیل استقبال مخاطبین از این جشنواره و ارسال آثار در 4 محور اصلی این رویداد، فراخوان آن تمدید شد.

مهدی شکیبایی، دبیر جشنواره «آرمان قدس و اندیشه امام (ره)» ضمن اعلام این خبر گفت: براساس فراخوان جشنواره، مهلت ارسال آثار در بخش‌های شعر، داستان، کاریکاتور و فیلم کوتاه تا 15 مردادماه بود، اما با توجه به استقبال هنرمندان و علاقه‌مندان، مهلت ارسال آثار به مدت یکماه تا 15 شهریور تمدید شد.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان برای مطالعه دقیق فراخوان جشنواره می‌توانند به سایت فرهنگسرای رسانه به آدرس http://resaneh.farhangsara.ir/ مراجعه کرده و آثار خود را به آدرس ایمیل resanehfarhangsara@gmail.com ارسال کنند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا