اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز همبستگی با کودکان فلسطینی

عادی سازی روابط خنجر زدن از پشت به ملت قهرمان فلسطین است

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
نهم مهر ماه سالروز ثبت یکی دیگر از جنایات صهیونیست ها در منظر دوربین های تلویزیونی در سال 2000 میلادی است. روزی که نظامیان اشغالگر صهیونیستی «محمد الدره» 11 ساله را در حالی که پشت پدرش پناه گرفته بود، با شلیک مستقیم به شهادت رساندند.

جنایتی که در سایه حمایت غرب و در راس آن آمریکای جنایتکار همچنان در حال تکرار در جغرافیای فلسطین اشغالی است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای راه آزادی فلسطین و خصوصا شهید محمد الدره که نمادی از مظلومیت کودکان فلسطین است اعلام می دارد:

 

۱- بازداشت و کشتار کودکان که همچنان در سرزمینهای اشغالی فلسطین بطور روزانه در حال تکرار است، نقض فاحش کنوانسیون ژنو و قواعد آمره بین المللی است لذا مجامع بین المللی خصوصا دادگاه بین المللی کیفری باید این موضوع را بطور جدی پیگیری کنند.

 

۲- تردیدی نیست که اگر این اقدامات ضد انسانی و ضد قانونی با فشارهای بین المللی متوقف نشود، بی قانونی و ظلم و ستم در جهان گسترش خواهد یافت و به تبع آن صلح و امنیت جهانی بیش از پیش به مخاطره خواهد افتاد.

 

۳- در شرایطی که رژیم صهیونیستی همچنان دست به کشتار فلسطینیان می زند، هرگونه عادی سازی روابط با آن، علاوه بر اینکه بنوعی تشویق و جایزه دادن به این رژیم متجاوز محسوب می شود، در حقیقت خنجر زدن از پشت به مردم قهرمان فلسطین است که با خیزش همگانی خود با اتکا به قدرت الهی و محور مقاومت در حال رویارویی با دشمن و ان شاءالله شکست نهایی آن است.

 

۴- با توجه به اینکه بحران فلسطین نتیجه برنامه ریزی و دسیسه های قدرتهای استعماری به ویژه انگلیس است، جوامع غربی مستقیما مسئولیت دارند تا این لکه ننگ را از دامان خود پاک کنند تا نهایتا سرزمین فلسطین به صاحبان اصلی اش برگردد؛ به امید آن روز.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا