اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری به مناسبت روز همبستگي و همدردی با كودكان و نوجوانان فلسطيني

متن بيانيه به شرح زير است :
بسم الله الرحمن الرحیم

نهم مهرماه مصادف است با سالروز شهادت محمدالدُرَّه کودک 12 ساله فلسطینی است که در 30 سپتامبر 2000میلادی و در دومین روز انتفاضه ، مظلومانه و در آغوش پدر و در منظر دوربین های تلویزیونی بدست سربازان رژیم کودک کش و صفاک صهیونیستی در منطقه ” نتساریم” در نوار غزه به شهادت رسید و به نماد انتفاضه دوم فلسطین مبدل شد .

صهیونیست‌های جنایتکار در حالی دست به این جنایت زدند ، که براساس کنوانسیون ژنو ، باید حقوق زنان و کودکان را در زمان جنگ و اشغال یک کشور حفظ نمایند ، اما متاسفانه رژیم غاصب صهیونیستی با قوانین بین المللی با استانداردهای دوگانه ای برخورد می کند .
آنچه امروزه جهان نظاره گر آن است اینکه متاسفانه جنایات رژیم اشغالگر قدس بر علیه کودکان و نوجوانان فلسطینی زیان های مادی ، انسانی ، اخلاق و فرهنگی فراوانی را بهمراه داشته است و در مورد این کودکان بی دفاع بی هیچ تردیدی ، همه ی حقوق آنان را هدف قرار داده اند .
اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری ضمن حمایت همه جانبه خود از ملت مظلوم فلسطین و بویژه کودکان و نوجوانان بی دفاع ، صراحتا از جامعه جهانی خواستاریم تا نسبت به جنایات صهیونیست‌ها سکوت پیشه نکرده و به وظیفه انسانی خود در مقابله با صهیونیست‌ها اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا