اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز جهانی مبارزه با استکبار

هرچه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید.(امام خمینی ره)

سیزده آبان روز مرگ بر امریکا است، روز مرگ بر استکبار است، روز مرگ بر اسرائیل است، روز مرگ بر تسلیم و سازش است. روز مقاومت است. روز عزت است. روز بزرگی است. روز استمرار راه انقلاب است. روز هشداری و بیداری است که دشمن بیدار است. روز از یادنبردن دشمنی های استکبار جهانی و صهیونیسم با ملت ایران است.

روز فریاد علیه بیداد امریکا است. وَذَكِّرْهُمْ بِأَيَّامِ اللَّهِ و سیزده آبان روز خدا است. روز اثبات اراده یک ملت برای استقلال است. روز اثبات غلبه اراده ملت ها بر قدرت مادی ابر قدرت هاست. روز امید واری ملت ها به رهایی از ستم و سلطه امریکا است. روز امیدواری به آزادی فلسطین و قدس شریف است. روز نوید نابودی اسرائیل است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت این روز بزرگ استکبار ستیزی، تاکید دارد؛ بی تردید همانگونه که مقام معظم رهبری در اهمیت این روز فرموده اند؛ «این اقدام ، نماد شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی در مقابل هیمنه آمریكاست.» هیمنه ای که همچنان در حال فروپاشی است. اگر چهار دهه پیش اراده ملت ایران امریکا را از کشور اخراج کرد، امروز تکثیر و گسترش همان اراده در ملت ها در حال اخراج امریکا از منطقه است که خروج از افغانستان و خروج قریب الوقوع آن از عراق و سوریه نتیجه این اراده انقلابی است.

اما باید توجه داشت که در مقابل امریکا و دشمنان فقط و فقط باید انقلابی عمل کرد زیرا دشمن، همچنان بر مدار دشمنی است ، پس انقلابی بودن و انقلابی ماندن یک ضرورت است  و این مهمترین پیام سیزده آبان است. اقدامات تروریستی ارتش تروریستی امریکا در منطقه که هر از گاهی صورت می گیرد مانند ترور شهید قاسم سلیمانی، تحریم اقتصاد ایران، نقض حریم هوایی و دریایی ایران از طریق پهپادی وقایقی و تلاش برای ربایش نفتکش های ایرانی، شاخص مهمی در این ارتباط است که دشمن تا همیشه دشمن است و اعتماد و انفعال در مقابل آن اشتباهی مهلک است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین

آبان 1400

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا