اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت اقدام ضد بشری انگلیس علیه حماس

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین  در محکومیت اقدام ضد بشری انگلیس علیه حماس

اقدام استعمار انگلیس در قرار دادن جنبش اسلامی فلسطین حماس در فهرست تروریستی و تعیین مجازات های سخت برای افرادی که از حماس حمایت می کنند، در واقع نمایش خوی استعماری انگلیس است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن محکوم کردن این اقدام ضد حقوق بشری انگلیس اعلام می دارد؛

-اسرائیل به عنوان یک رژیم غیرقانونی، اشغالگر و جنایتکار در یک پروژه مشترک استعماری با کمک دولت انگلیس تاسیس شده است و حمایت از این جرثومه فساد و خشونت، در همه سال های پس از تاسیس آن از سوی دولت انگلیس وجود داشته است. اقدام اخیر نیز درهمان راستا قرار دارد.

-در سال های اخیر افکار عمومی غرب به نوعی موفق شده است از سلطه رسانه های صهیونیستی خود را خارج ساخته و موج ضد اسرائیلی فراگیر شده است و اعتراضات علیه این رژیم هر روز ابعاد بیشتری می یابد. انگلیس با اقدام اخیر خود تلاش دارد تا از گسترش موج اعتراضات ضد اسرائیلی جلوگیری کند.

-حمایت از فلسطین در سال های اخیر در کشورهای غربی در حال گسترش است. انگلیس با این اقدام خود تلاش دارد با افزایش هزینه های حمایت ها از فلسطین، مانع از گسترش استقبال افکار عمومی از فلسطین شود.

-اقدام انگلیس با هدف کاهش هزینه های رژیم های وابسته عربی در روند توافقات عربی – اسرائیلی محسوب می شود.

-جمعیت دفاع از ملت فلسطین از همه پیشتازان عرصه حمایت از فلسطین و نیز از همه جریان های آزاده جهان خواستار محکومیت این اقدام انگلیس است که با چشم پوشی از جنایات هر روزه صهیونیست ها علیه ملت فلسطین، مشروعیت مبارزات ملت فلسطین برای آزادی وطن از اشغال را هدف قرار داده است.

-این جمعیت تاکید دارد؛ حمایت از فلسطین وارد فرایندی شده است که اقدامات مزورانه ای چون اقدام اخیر دولت استعماری انگلیس علیه حماس نه تنها قادر به متوقف کردن آن نیست بلکه اقداماتی از این دست موجب گسترش این فرایند خواهد شد.

 

جمعیت دفاع از ملت فلسطین

29 آبان 1400

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا