اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

بیانیه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در واکنش به اقدام شرافتمندانه تیم ملی الجزایر: حمایت از مردم فلسطین و مخالفت با اشغالگری فرهنگ جهانی شود/ فلسطین؛ اولویت افکار عمومی جهان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، این اتحادیه صدور بیانیه ای از حمایت فوتبالیست های الجزایری در فینال جام ملت های عرب از فلسطین قدردانی کرد.

 

این اتحادیه در ادامه بیانیه خود افزود: «فلسطین همچنان اولویت افکار عمومی جهان است. اقدام فوتبالیست های الجزایری در فینال جام ملت های عرب در دوحه قطر و برافراشتن پرچم فلسطین، پس از کسب مقام قهرمانی این پیام مهم را به رژیم های عربی ارسال کرد که علی رغم خیانتشان و انجام توافقات با دشمن صهیونیستی، افکار عمومی هرگز پذیرای این خیانت نبوده و همچنان مخالف اسرائیل و حامی فلسطین هستند. زیرا آنچه که در جغرافیای فلسطین در جریان است ذبح عدالت است و این موضوع برای افکار عمومی، خصوصا جامعه ورزش قابل تحمل نیست.»

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری ضمن قدردانی از این اقدام شجاعانه فوتبالیست های الجزایری، اعلام می دارد فلسطین یک جغرافیای اشغال شده است و باید به فلسطینیان که صاحبان اصلی آن هستند، بازگردانده شود. همچنین از افکار عمومی خصوصا خانواده بزرگ ورزش جهان انتظار دارد تا این اقدام را منحصر در این زمان و این قهرمانان الجزایری نکرده و با الگو قرار دادن آن ، حمایت از فلسطین و مخالفت با اشغالگری اسرائیل را به یک فرهنگ جهانی تبدیل کنند.

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

19 دسامبر 2021

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا