اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت 9 دی ماه

 

نهم دی، انقلابی در صیانت از انقلاب

امروز نهم دی ماه است. روزی که حقیقتا از ایام الله بود. سال 1388 سال تلخی بود و اما شیرینی خاص خود را داشت. تلخ بود از آن جهت که جریان نفوذ تمام قد آمده بود تا جمهوری اسلامی را که برآمده از انقلاب اسلامی و اراده ملت انقلابی ایران بود ریشه زنی کند. تلخ بود که جمعیتی بی انکه اندیشه کنند پیاده نظام جریان نفوذ شده بودند. تلخ بود که آنچه در رسانه هایی چون بی بی سی و تارنمای وزارت خارجه اسرائیل القاء می شد، از حلقوم جماعتی بی بصیرت خارج می شد. چون « نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران!» تلخ بود چون این جماعت خود را فدایی ایران می خواندند اما تیشه بر ریشه خود می زدند. تلخ بود چون دشمن تلاش داشت تا اعتراضات مدنی را به سمت جنگی تمام عیار مدیریت کند و جماعتی دریچه تفکر بسته ریسمان اراده را به دست آن داده بودند. تلخ بود چون ثباتی که لازمه توسعه کشور است، هدف قرار گرفته بود. تلخ بود که همپیمانان ایران را که به نوعی حلقه های صیانت از منافع و امنیت ایران بودند را هدف گرفته و آنان را نگران ساخته بود. تلخ بود و بس تلخ بود که نیروهای امنیتی ناگزیر از دادن هزینه های سنگین شدند که مبادا اقدامشان مورد سوء استفاده دشمن قرار گیرد و مظلومانه زخم خوردند و شهید شدند و مظلوم تر آنکه « کشته آن سو» خوانده شدند. آری تلخ بود و بس تلخ بود اما در این تلخی به ناگهان شیرینی رخ بنمود.

به یکباره ملت که نظام برآمده از اراده انقلابی خود و در واقع انقلاب اسلامی خود را در خطر دیدند و سختی و رنج جانکاه نیروهای امنیتی را در مقابله با این جریان که هر روز ابعاد آن با توجه به صبر مردم، وسیعتر می شد تا جائیکه جسارت یافتند و حرمت عاشورا و حسین فاطمه علیه السلام را شکستند، اقدامی که چشم ها را باز کرد و این درک در جان ملت راه یافت که صبر و نظاره گری جایز نیست و با قیامی وسیع و فراگیر در جای جای ایران اسلامی هشدار دادند که اینک با ملت مواجهه اید و ملتی که یک تجربه شیرین و کارآمد دارد و آن یکسره  سازی همه تهدیدات با انقلاب است.

در واقع ملت ایران در نهم دی ماه 1388 انقلابی را در صیانت از انقلاب خود براه انداخت و آتش فتنه را با خروش دریایی خود خاموش کرد.

نهم دی در واقع درس بزرگی در بطن خود همراه داشت و آن اینکه این ملت انقلاب خود را دوست دارند و در هر معادله ای که حضور یابند، یکسره خواهند کرد و دشمنان ایران باید بدانند که این نظام با همه کاستی ها و قصورهایش ملتی انقلابی و ثابت قدم و امیدوار به آینده ای روشن که به سویش در حرکت است، دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/sdpn/pub...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52