اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت سالروز شهادت فرمانده بزرگ جبهه اسلام حاج قاسم سلیمانی و روز ملی مقاومت

بیانیه جمعیت  دفاع از ملت فلسطین به مناسبت سالروز شهادت فرمانده

بزرگ جبهه اسلام حاج قاسم سلیمانی و روز ملی مقاومت

 

سیزدهم دی ماه به پاس رشادت ها و ایثار بزرگ فرمانده محور مقاومت، روز ملی مقاومت نامگذاری شده است.  این روز تا همیشه تاریخ به نام شهید قاسم سلیمانی در تاریخ ایران جاودانه شد. روزی که عزیز ملت و امت و رهبری به آرزوی چهل ساله اش رسید و لباس شهادت بر قامت وی راست آمد.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فرمانده بزرگ جبهه اسلام و تثبیت کننده محور مقاومت و «شهید قدس» و «سرباز وطن و اسلام» قاسم سلیمانی و همه شهدای جغرافیای مقاومت ضد صهیونیستی و ضد استکباری اعلام می دارد:

–           شهید قاسم سلیمانی بنیانگذار فرهنگ مقاومت در منطقه بود، فرهنگی که در افق خود حذف اسرائیل و جریان سلطه را ترسیم کرده است بر این اساس سلیمانی در جای جای هر مقاومتی علیه صهیونیسم و استکبار حاضر است.

–           شهادت گمشده این فرمانده بزرگ محور مقاومت که برای یافتنش کوه ها و دشت ها و دره ها را سالها گشته بود لذا امریکا و اسرائیل و مزدوران خائن منطقه ای از ترور وی نباید خوشحال باشند چرا که گمشده اش را به وی رساندند.

–           ترور شهیدان قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و یارانش توسط دولت تروریستی امریکا چهره حقیقی امریکای جنایتکار را بیش از گذشته آشکار کرد و ملت های منطقه و خصوصا محور مقاومت را برای مبارزه با امریکا و اسرائیل بیش از گذشته منسجم و مصمم ساخته است تا جائیکه امریکا خود را ناگزیر از خروج از منطقه می بیند.

–           با شهادت فرماندهان بزرگ مقاومت، نه تنها مقاومت ضد استکباری و ضد صهیونیستی تضعیف نشده است بلکه قویتر و فعال تر از گذشته اهداف تاسیسی خود را دنبال می کند و امروزه مقاومت در همه جبهه های درگیری با امریکا و اسرائیل و همپیمانان منطقه ای آن، فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، یمن دست بالا و تعیین کننده را دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا