اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت نشست محور شرارت در اراضی اشغالی

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین،با توجه به نشست مشترک امریکا، اسرائیل و رژیم های خائن عربی در صحرای نقب اراضی اشغالی، با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این نشست، آن را نشست شرارت خوانده و تاکید کرد که مقاومت در عالی ترین سطح از قدرت و اقتدار قرار داشته و هرگز اجازه تحقق اهداف این نشست را نخواهد داد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

کلمه لا اله الله هی العلیاء. این وعده خدا است که دین خدا و نام مبارک الله بر کل هستی مسلط شود و خدا خود ضامن تحقق آن است. هموست که فرمود دین خدا را یاری کنید تا یاری شوید. غرب آسیا به عنوان خاستگاه اسلام پس از قرن ها مهجوری قران و امت قیام کرده است. انقلاب اسلامی با هدف اعتلای کلمه الله و دین اسلام غرب آسیا و جهان اسلام را متحول کرده است و با شکل دادن به جغرافیای مقاومت اسلامی و نیز جغرافیای مقاومت جهانی، امروزه در اقتداری بی مثال در همه تاریخ اسلام قرار دارد. مقاومت همان اراده الهی در اعتلای کلمه لا اله الله است و هر آن کس و جریان و ملتی که در محور مقاومت فعال است، «یدالله» و مصداق نصرت دهنده دین خدا در «ان تنصروا الله ینصرکم» است.

مقاومتی که تارپود جریان استکبار جهانی و صهیونیسم واذناب منطقه ای آن را از هم دریده است و نفس های حیاتشان را به شماره انداخته است. نفس هایی که بزرگترین تئورسین های صهیونیستی و استکباری تاکید دارند که احیاء شدنی نیست.

نشست مشترک وزرای امورخارجه، امریکا، اسرائیل، بحرین، امارات متحده عربی، مصر و مراکش در صحرای نقب در اراضی اشغالی فلسطین چیزی نیست جز آخرین تلاش های این جریان گرفتار در باتلاق که ناامیدانه تلاش دارند با شرارت افکنی های جدید، مسیر بی بازگشت از نابودی را به تاخیر اندازند.

بی شک برگزاری این نشست در اراضی اشغالی در نقب و در محل دفن بن گوریون اولین نخست وزیر رژیم صهیونیستی یک اقدام رسانه ای و در چارچوب عملیات روانی تعریف شده و به نوعی منحرف کردن افکار عمومی از چالش ها و مشکلات بغرنج داخلی، منطقه ای و بین المللی رژیم صهیونیستی است. اما روند تحولات در چهار دهه گذشته نشان داده که محور الهی مقاومت اسلامی همه تهدیدات محور شیطانی و شرارت را به فرصتی برای توسعه خود تبدیل کرده است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن محکوم کردن نشست این محور شیطانی که از آن بوی توطئه وخیانت علیه اسلام،امت، فلسطین، قدس شریف و محور مقاومت بر می خیزد، هشدار می دهد که اضلاع مقاومت در عالی ترین سطح از قدرت و اقتدار قرار داشته و هوشیارانه هر تحرک ضد اسلام و مقاومت اسلامی را رصد کرده و با اتخاذ راهبردهای مناسب و در صورت لزوم پیش دستانه هرگز اجازه تحقق اهداف این نشست را نخواهد داد.

رژیم های خائن عربی نیز به خوبی می دانند که ملت های منطقه هرگز آرمان فلسطین را رها نخواهند کرد و این رژیم ها چنگ در طنابی پوسیده انداخته اند که خود غرب و جامعه صهیونیستی در حال خروج از فلسطین نیز به آن امیدی ندارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/sdpn/pub...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52