اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت چهل و چهارمین راهپیمایی روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود. بیش از چهار دهه از این فتوای سیاسی و دینی و نظامی امام خمینی(ره) می گذرد. هر روز که می گذرد، ضرورت اجرای این فرمان بیشتر نمایان شده و البته به تحقق ان بیشتر نزدیک می شویم.
رژیم صهیونیستی بر پایه نسل کشی و آواره سازی یک ملت و با ماهیتی پادگانی تاسیس شده است. لذا منشأ و ریشه همه اختلافات و نا امنی ها در سطح منطقه غرب آسیا و جهان اسلام است. امروز اگر عراق اشغال شده و از تروریسم و اختلافات قومیتی و مذهبی رنجور است، رد پای اسرائیل در آن دیده می شود. اگر سوریه اشغال است و تروریسم در آنجا جولان می دهد، بر اساس یک طرح صهیونیستی است. اگر در لبنان جریانی سلاح حزب الله و اقتصاد و امنیت این کشور را هدف قرار داده اند، بی هیچ تردیدی ایادی دشمن صهیونیستی اند تا زمینه را برای تاخت و تاز ماشین جنگی اسرائیل در لبنان فراهم سازند. اگر شمال افریقا هر روز به سمت ناامنی بیشتر سوق پیدا می کند در راستای اهداف جریان صهیونیسم است. اگر یمن هشت سال جنگ ظالمانه رژیم های خائن عربی را تحمل می کند بر اساس دستور و همکاری اسرائیل است. اگر افغانستان از بی ثباتی سیاسی و امنیتی و آوارگی ملتش درد می کشد، خواست و مدیریت صهیونیسم است. اگر امروز پاکستان به سمت ناپایداری سیاسی حرکت می کند، اسرائیل در آن نقش دارد. اگر قرن ها همزیستی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب در هند، شاهد خشونت قومی علیه مسلمانان هستیم، نقشه اسرائیل است. اگر مسلمانان در میانمار کشتار و آوارگی را تجربه می کنند، اعمال نفوذ صهیونیسم است. اگر امروز ایران اسلامی تحریم است، برای تامین امنیت اسرائیل است. اگر برخی رژیم های عربی پرده از چهره نفاق برکشیده اند و ارمان فلسطین را قربانی کرده اند، برای ادامه حیات اسرائیل است. پس مرگ و نابودی اسرائیل یک ضرورت است تا منطقه و جهان اسلام آرامش را تجربه کنند.
روز جهانی قدس روز تحقق ضرورت نابودی اسرائیل است. روز پاسخ به جنایات اخیر اسرائیل در کرانه باختری و مسجد الاقصی است. روز همبستگی امت اسلام و جهان با آرمانازادسازی فلسطین است. روزی است که شکست استکبار جهانی را رقم خواهد زد. روزی است که روحیه ضد صهیونیستی را در میان امت و افکار عمومی جهان تقویت خواهد کرد. روز جهانی قدس، روز نمایش اقتدار امت و روز تضعیف روحیه دشمن صهیونیست است. روز جهانی قدس، « روز امتیاز حق از باطل است». روز خروش جهان علیه صهیونیسم و جریان سلطه است. روز اجماع امت اسلامی به عنوان عقبه استراتژیک مقاومت فلسطین است.
جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از همه اقشار ملت ایران، امت اسلامی و جامعه جهانی دعوت می کند تا در این روز شکوه قدرت توده ها را در پیگیری حق و عدالت و مخالفت با ظلم و بیداد را به نمایش بگذارند. امروز که بیشترین اجماع جامعه فلسطین حول راهکار مقاومت است و رژیم صهیونیستی نیز در تلاش برای ضربه زدنن و محاصره مقاومت است، حضور گسترده مردمی در حمایت از فلسطین ضرورتی در راستای تکلیف انسانی، اخلاقی، دینی و منافع ملی و امنیتی است که بی تردید نابودی اسرائیل را سرعت خواهد بخشید. اسرائیلی که از درون نیز در حال فروپاشی است و تنها گامی از همت امت را لازم دارد.

 

جمعیت دفاع از ملت فلسطین
روز قدس 1401

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا