اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز نکبت اشغال فلسطین

تاسیس رژیم صهیونیستی، ادامه حیات این رژیم توهین به انسانیت و حقوق بشر است

جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور بیانیه ای به مناسبت روز نکبت اشغال فلسطین و تاسیس رژیم صهیونیستی، ادامه حیات این رژیم را توهینی به انسانیت و حقوق بشر دانسته و خواستار بسیج جامعه جهانی برای پایان دادن به این حیات منحوس شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

اشغال فلسطین و ایجاد رژیم صهیونیستی، یک توطئه استعماری – صهیونیستی بوده که هدفش ایجاد یک پادگان نظامی استعمار در قلب جهان اسلام است. پادگانی که ماموریتش مدیریت نا امنی و جنگ و بی ثباتی در سطح منطقه است.

رژیم صهیونیستی بر اساس یک اندیشه خطرناک، ضد بشری و آپارتایدی که قائل به برتری یک نژاد(قوم یهود) است، یهودیان باورمند به این تفکر را از اقصی نقاط دنیا به فلسطین منتقل کرده و با تسلیح و آموزش نظامی، آنان را به عنوان سربازان دائمی جریان سلطه علیه فلسطینیان و ملل منطقه به کار گرفته است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین تاکید دارد با توجه به ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، ادامه حیات این رژیم، توهینی به انسانیت، حقوق بشر و همه مفاهیم عالی انسانی است و باید جامعه جهانی برای پایان دادن به این حیات منحوس بسیج شوند. در این ارتباط حمایت از ملت فلسطین و مقاومت مشروع آن موجب تسریع این هدف عالی خواهد شد.

این جمعیت ضمن حمایت از گسترش مقاومت در سطوح مردمی در قدس، کرانه غربی و مناطق اشغالی 1948 تاکید دارد که تنها گزینه موثر برای پایان دادن به تجاوز ، اشغالگری و جنایات صهیونیستی، مقاومت یکپارچه ملت فلسطین و پیوستن آوارگان به این مقاومت است.

خیانت رژیم های عربی و دیگر رژیم های اسلامی مانند ترکیه به آرمان فلسطین، شدیدا محکوم است، با تاکید بر اینکه این خیانت و آشکار شدن چهره نفاق این رژیم ها موجب گسترش مقاومت در جامعه فلسطینی شده و اراده این ملت رشید را در مسیر آزادی وطن از اشغال، مستحکم تر می سازد.

بی تردید همانطور که وعده الهی در قرآن بر حتمیت نابودی اسرائیل  تاکید دارد و شاخصه های میدانی و نیز شکل گیری «ارتش عباد لنا» در سطح منطقه تحت عنوان محور مقاومت، نشان از شتاب تحقق این وعده الهی دارد و اقامه نماز پیروزی در قدس شریف را بسیار نزدیک ساخته است.

 

جمعیت دفاع از ملت فلسطین24 اردیبهشت 1401

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا