دعوت به همکاری


فلسطین عرصه داد و بیداد است. جماعتی پراکنده در جهان به یاری قدرت های استعماری در این سرزمین تاریخی، جمع شدند با قتل و غارت و ارعاب، ملت مجتمع فلسطین را پراکنده ساختند.

ملت فلسطین خصوصا نسل جوان آن برای باز پس گیری وطن از صهیونیست های اشغالگر و پایان دادن به پراکندگی و غربت خود و وطن قیام کرده اند. این قیام یاوران و ناصرانی را می طلبد از جنس انسانیت.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین به عنوان یک سازمان فعال مردم نهاد در عرصه داخلی و خارجی، ظرفیتی است برای هر کس، فارغ از سن و جنسیت و با هر توان،تجربه و دانشی که می تواند و می خواهد گامی در حمایت از فلسطین بر دارد.

لذا از داوطلبان صاحبان ذوق و استعداد و دغدغه مندان به حوزه مقاومت در حوزه های مختلف:گرافیک،انیمیشن سازی،تولید کلیب،نماهنگ، فعالیت در فضای مجازی،مقاله نویسی،داستان نویسی، فعالیت های نمایشگاهی و … دعوت می کنیم تا به عنوان اعضاء افتخاری با این جمعیت همکاری داشته باشند.


 

زر الذهاب إلى الأعلى

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/sdpn/pub...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/sdpn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52