اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

بیانیه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری به مناسبت یوم النکبه

در آستانه هفتاد و سومین سالروز اشغال فلسطین توسط رژیم اشغالگر قدس ، اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری بیانیه ای را صادر کرد :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سُبْحانَ الَّذی أَسْری‏ بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الْأَقْصَی الَّذی بارَکْنا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیاتِنا إِنَّهُ هُوَ السَّمیعُ الْبَصیرُ ( سوره اسرا ـ آیه 1 )

۱5 مه ۱۹۴۸ یادآور تلخ‌ترین روز جهان اسلام در قرن بیستم یعنی یوم‌النکبه است. روزی که چکمه‌پوشان صهیونیست با حمایت قدرتهای بزرگ و در راس انها روباه پیر ، انگلستان و شیطان بزرگ ، امریکا تحت حمایت سازمان های بین الملی و به اصطلاح حقوق بشر ، زخم چرکین خود را در سرزمین فلسطین کاشتند.

روز نکبت سرآغاز رسمی این همه درد و رنج و بدبختی برای جهان اسلام ، تنها به بهانه ی واهی هولوکاست بود که اگر راست باشد تاوان آن را اروپائیان باید پس دهند و اگر ساخته و پرداخته ی شبکه ی سلطه ی صهیونیسم باشد که باز تکلیف روشن است.

سکوت تأییدگرانه و تأیید ظالمانه ی کشورهای سلطه طلب غربی و سازمانهای بی خاصیت بین المللی و در رأس آن شورای امنیت ، همه و همه مشوق رژیم نامشروع اسراییل در دست اندازی بر خاک و مال و جان و ناموس مسلمانان بوده است. اگر دامان بشریت امروز به لوث وجود صهیونیسم آلوده گردیده، و این غده ی سرطانی و دمل چرکین هر روز سر باز کرده و جنایتی جدید می آفریند، در پیشگاه خداوند متعال و وجدان انسانی، اینان متهم و مقصرند.

 

سکوت جهان اسلام در برابر بحران فلسطین ، نمی‌تواند در هیچ معیاری قابل قبول باشد. امروز ره آورد بحران فلسطین ، دامن ملت های مسلمان در کشورهای عراق ، سوریه ، بحرین ، یمن و نیجریه را گرفته است، اگرنبود سکوت معنا دار دولت ها و مجامع بین المللی در مقابل جنایات صهیونیستی و شهرک سازی یهودی نشین در فلسطین ، امروز هرگز رژیم کودک کش صهیونیست جرات اینکه بار دیگر در منطقه شیخ جراح و مسجدالاقصی دست به قتل عام کودکان ، زنان و مردم بی دفاع فلسطینی زند ، را نداشت.

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در هفتادوسومین سالروز اشغال سرزمین فلسطین ، ضمن به آتش کشیدن پرچم منفور و منحوس رژیم کودک کش و اشغالگر صهیونیسیتی اعلام می دارد مبارزه با دولت جعلی و نامشروع اسرائیل از سوی رزمندگان محور مقاومت  و حذف این رژیم از اصول ثابت و بدون تغییر آرمانهای انقلاب و خط امام خمینی رحمه الله علیه باقی خواهد ماند.

والعاقبه للمتقین
والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا