اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

بیانیه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری به مناسبت دومین سالروز فرمانده بزرگ جبهه جهانی ضد اشغال

به گزارش اتحادیه نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، این اتحادیه با صدور بیانیه ای در دومین سالروز شهادت شهید سلیمانی وی را فرمانده جبهه جهانی ضد اشغالگری دانست و تاکید کرد جهان بزودی تحقق افقی را که شهید سلیمانی ترسیم کرده است، خواهد دید. در این بیانیه آمده است:

تاریخ بشر عرصه تقابل دو جریان سلطه و مقاومت بوده است و روند تاریخ تاکید دارد همانگونه که جریان سلطه برای اهداف ظالمانه اش طرح و برنامه داشته و امکانات تحقق آن را مهیا می سازد، جریان مقاومت و ضد سلطه نیز هرگاه صاحب طرح و برنامه بوده، موفقیت های بزرگی را رقم زده است.

اتحادیه بین المللی نوجوانان وجوانان مخالف اشغالگری ضمن گرامیداشت باد و خاطره شهید سلیمانی و همه شهدای عرصه مقاومت و ضد اشغالگری تاکید دارد؛ هیچ زمانی جریان مقاومت مانند امروز صاحب طرح و برنامه و امکانات برای مقابله با سلطه گری و اشغال نبوده است و این همه مرهون انقلاب اسلامی ایران و فرماندهی شهید قاسم سلیمانی است. آنچه که شهید سلیمانی ساخته است روندی رو به جلو و گسترش در سطح جهانی داشته و شواهد نشان می دهد که جریان سلطه قادر به متوقف کردن آن نیست. لذا نوید پایان سلطه و اشغال، نوید رویایی نبوده بلکه بر واقعیت های میدانی منطبق است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا