اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع ازملت فلسطین به مناسبت سالروز کشتار صبرا و شتیلا

اسرائیل رژیمی است که بر پایه جنایت شکل گرفته است به همین دلیل در تاریخ 73 ساله اش تنها چیزی که برجستگی دارد جنگ و جنایت است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، در این بیانیه آمده است: اسرائیل رژیمی است که بر پایه جنایت شکل گرفته است به همین دلیل در تاریخ 73 ساله اش تنها چیزی که برجستگی دارد جنگ و جنایت است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت یادو و خاره شهدای صبرا و شتیلا و محکومیت این جنایت بزرگ اعلام می دارد:

 

  • جنایتی چون صبرا و شتیلا که در سال 1982 در اردوگاه های فلسطینی در لبنان به مدت 3 روز از 16 الی 18 سپتامبر رخ داد، ریشه در نژادپرستی این جامعه دارد که در طول تاریخ در آنها نهادینه شده است. رژیم صهیونیستی از این باور نهادینه شده خطرناک، از این جامعه به عنوان نیروهای نظامی در جهت اهداف خود استفاده می کند و آنها از دست زدن به هیچ جنایتی ابا ندارند.

 

  • صبرا و شتیلا نمونه ای از این قسم جنایات است که در آن چندین هزار فلسطینی زن و مرد و کودک و پیر قتل عام شدند و جامعه جهانی تا هم اکنون سکوت کرده است. جنایاتی از این دست به مردم جهان خصوصا مردم منطقه یادآوری می کند که نباید در برابر این این رژیم منفعل و ضعیف بود و باید مقاومتی فعال در پیش گرفت و قوی بودن روبه جلو را در دستور کار قرار دهد زیرا صهیونیست ها وقتی جوامع هدف را ضعیف ببینند ، خوی جنایتکارانه شان بیدار شده و فعال می شود.

 

  • امروز محور مقاومت با الهام از انقلاب اسلامی گام در مسیر قوی شدن نهاده است لذا صهیونیست ها می دانند که هر اقدام آنها با پاسخ همراه است، پاسخ هایی که هر روز ابعاد کمی و کیفی بیشتری می باید که خود نشاندهنده تغییر موازنه قدرت در سطح منطقه است.

 

  •  امروز اگر رژیم صهیونیستی حملاتی را به غزه انجام می دهد که در آن کسی آسیب نبیند( مناطق خالی از سکنه) و یا با هشدار سید حسن نصرالله جرات تعدی به کشتی های حامل سوخت برای لبنان را ندارد و یا وزیر جنگ صهیونیستی به امریکا پیشنهاد می کند به توافق هسته ای با ایران برگردد، همه ناشی از سیاست قوی شدن است که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی دردستور کار ایران و همپیمانان آن قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا