اخبار جمعیتخبر یک

در آستانه روز جهانی قدس/ رئیس ستاد روز قدس استان تهران: راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس از مبادی تعیین‌‌شده به‌سوی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین،رئیس ستاد روز قدس استان تهران گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا ، راهپیمایی روز جهانی قدس از مبادی تعیین شده به سوی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

 

دومین جلسه ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس با حضور نمایندگان دستگاه ها ، فعالان قدس و تشکل های مردمی استان تهران در محل دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین و با حضور قائم مقام جمعیت برگزار شد ؛ در این جلسه برنامه های دستگاه ها ویژه بزرگداشت روز قدس اعلام گردید.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به آیات شریفه قرآن کریم درباره سرنوشت شوم بنی اسرائیل خاطر نشان کرد: ما با تمام باور و اطمینان می گوییم همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد.

 

وی افزود: بیش از هفت دهه ظلم ، جنایت و خون ریزی توسط صهیونیست های کودک کش نه تنها نتوانسته مقاومت ملت فلسطین را در هم بشکند ؛  بلکه روحیه مردم فلسطین و اراده آنان در راه مبارزه تقویت شده و عزم آنان برای اخراج اسرائیلی ها جزم تر گردیده است.

 

رییس ستاد قدس استان تهران جنایات روزهای اخیر اسرائیلی ها را اوج حماقت و نادانی آنان دانست و افزود: این جنایات ضمن تقویت روحیه ملت فلسطین اراده ملت های دیگر را جهت حمایت از مظلومان فلسطین و شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تقویت نموده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمودی یادآور شد: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا راهپیمایی روز جهانی قدس از مبادی تعیین شده به سوی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و امسال پس از دو سال کرونایی مردم انقلابی استان تهران این راهپیمایی با شکوه را در ٤٠ نقطه استان برگزار کرده و در شهرستان ها نیز به سوی مصلی های نماز جمعه حرکت خواهند نمود.

 

عضو شورای فرهنگ‌ عمومی استان تهران خاطر نشان کرد: در پایان راهپیمایی سخنرانی ، قرائت قطعنامه و اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در دانشگاه تهران برگزار می گردد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزاری نشست های تبیینی در مساجد ، هیئات مذهبی ، پایگاه های بسیج ، مدارس و دانشگاه ها ، تولیدات محتوایی جهت انتشار در فضای رسانه ، اجرای سرودهای انقلابی ، برپایی ایستگاه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی و فضا سازی شهری را از جمله برنامه های این ستاد در استان تهران برشمرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمودی گفت: یقینا مردم بصیر بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کرده و رژیم غاصب صهیونیست واربابان آمریکایی او را محکوم خواهند کرد.

 

در این جلسه مهدی شکیبایی قائم مقام جمعیت دفاع از ملت فلسطین از آمادگی این جمعیت برای در اختیار گذاشتن تولیدات محتوایی به سازمان های مختلف برای هر چه بهتر برگزاری راهپیمایی قدس خبر داد.

 

همچنین در این جلسه از مستند تولیدی در باره مهاجرت معکوس صهیونیست ها از فلسطین اشغال شده با عنوان« باغ خاطرات تلخ» نیز رونمایی شد. به گفته مهدی رضوانی تهیه کننده ، این مستند در روز جهانی قدس در ساعات 4 بعد از ظهر و 11 شب از شبکه 3 سیما پخش خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا