اخبار جمعیتخبر یک

در نامه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به سفیر الجزایر تاکید شد؛ اقدامات حمایتگرانه تیم ملی فوتبال الجزایر از ملت مظلوم فلسطین را ارج می‌نهیم

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، «مهدی شکیبایی» جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با ارسال نامه ای به سفیر الجزایر در تهران از اقدام شجاعانه تیم ملی فوتبال الجزایر در حمایت از ملت فلسطین و اعتراض به خیانت عادی سازی با رژیم اشغالگر قدس تقدیر و تشکر کرد.

 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

سفیر محترم کشور دوست و برادر الجزایر

جناب آقای عبد المنعم احریز

 

سلام علیکم

احتراما در آغاز، قهرمانی تیم ملی فوتبال الجزایر و نیز پیروزی مقابل همتای مراکشی اش در جام ملت های عرب 2021 در قطر را به شما و ملت بزرگ و انقلابی الجزایر تبریک گفته و برای جامعه ورزش کشورتان مو‌فقیت های روزافزون  آرزومندیم .

 

همچنین لازم می دانیم از اقدام شجاعانه، انقلابی و انسانی و اسلامی فوتبالیست های الجزایری که با اهتزاز پرچم فلسطین در این مسابقات، با مظلومیت فلسطین اعلام همبستگی کرده و با این اقدام خود بر فرایند توافقات رژیم های عربی و اسلامی با رژیم اشغالگر قدس و رژیم کودک کش و متجاوز صهیونیستی، اعتراض کرده و اعراض جامعه ورزش الجزایر از این روند خیانتکارانه را رسما اعلام داشتند، قدردانی کنیم.

 

بی شک از جامعه ای که خود سال ها درد اشغال را تجربه کرده باشد و با انقلاب، خود را از اشغال استعمار فرانسه آزاد کرده است، انتظاری جز این نیست که بر اشغالگر معترض باشد و از ملت تحت اشغال فلسطین حمایت کند و بر رفتار خائنان؛ شجاعانه بتازد.

 

خوشحال خواهیم شد که مراتب سپاس و قدردانی ما را به دولت وملت انقلابی الجزایر که مواضع قاطعانه شان در جامعه ورزش تجلی یافته است ابلاغ بفرمائید.

 

 به امید آزادی فلسطین عزیر و اقامه نماز پیروزی در مسجد الاقصای شریف.

 

مهدی شکیبایی
جانشین دبیرکل

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا