اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

دیدار دبیرکل اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری با رئیس سازمان بسیج ورزشکاران

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، امروز دوشنبه 29 شهریور ماه سید ابوالقاسم رحیمیان دبیرکل اتحادیه در آستانه روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی با دکتر مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران نیروی مقاومت بسیج مستضعفین دیدار و گفتگو کرد .

رحیمیان در این دیدار ضمن تشریح اهداف و فعالیت های اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری با بیان اینکه حمایت از کودکان فلسطینی در درگیری های مسلحانه یک اصل اساسی اخلاقی و بشردوستانه است ، از قرار نگرفتن نام رژیم کودک کش و اشغالگری صهیونیستی در لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان به ‌شدت انتقاد کرد.

ایشان با بیان اینکه این اقدامات وحشیانه در قبال کودکان فلسطینی که شهادت محمدالدره نماد بارز آن می باشد ، نماد روشنی از نسل کشی ، جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت است که اصول اساسی بین المللی را به صورت عمده ای نقض می کند و مسئولیت مستقیم این جنایات بعهده رژیم صهمونیستی می باشد . بنابراین مقامات این رژیم کودک کش باید به جرم ارتکاب چنین جنایات فجیعی محاکمه شوند.

در ادامه این دیدار دکتر مهدی میرجلیلی رئیس سازمان ورزشکاران نیروی مقاومت بسیج مستضعفین با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری با قهرمانان المپیک و پارالمپیک ایران در بازهای 2020 توکیو ، اظهار داشت : رژیم صهیونیستی یک رژیم سفاک و نسل کش و یک تهدید جدی برای بشریت و جهان اسلام است و آشنایی نوجوانان و جوانان ایرانی از جنایات رژیم صهیونیستی بر علیه ملت مظلوم فلسطین یک ضرورت است که باید بصورت جدی به آن پرداخته شود . امروز وظیفه ما آگاه نمودن نوجوانان و جوانان از علت عدم به رسمیت شناختن رژیم جعلی اسرائیل از سوی جمهوری اسلامی ایران است و نسل کنونی باید در جریان جنایات این رژیم سفاک بر علیه ملت مظلوم فلسطین قرار گیرند .

گفتنی است همه ساله همزمان با سالروز شهاد محمدالدره کودک فلسطینی که در منظر دوربین های تلویزیونی در حالیکه در پشت پدر خود پناه گرفته بود توسط سربازان رژیم کودک کش صهیونیستی به شهادت رسید ، اجلاس بین المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی یادواره شهید محمدالدره از سوی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری برگزار می شود که در سال جاری بعلت شیوع ویروس منحوس کرونا و محدودیت های موجود ، این مراسم در روز 10 مهرماه تحت عنوان رویداد ورزشی دو و میدانی یادواره شهید محمدالدره و با حضور ورزشکاران ، قهرمانان و مدال آوران و شخصیت های سیاسی و فرهنگی در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می گردد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا