اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

رئیس ستاد اجلاس بین المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی مشخص شد

به گزارش اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، آیت الله اختری، رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری، رئیس ستاد  اجلاس بین المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی شد.

در دیدار اعضاء هیأت امناء اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، با رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری، آیت الله اختری ، رئیس ستاد برگزاری پنجمین اجلاس بین المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی شد.

در این دیدار سید ابوالقاسم رحیمیان، دبیرکل اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری گزارشی از اقدامات دبیرخانه اتحادیه و برگزاری 4 دوره اجلاس همبستگی کودکان و نوجوانان فلسطین(یادواره شهید محمد الدره) ارائه کرد . اعضاء اتحادیه در پایان از آیت الله اختری درخواست کردند که ریاست اجلاس پنجم را که در سال 1401 برگزار می شود برعهده گیرند که رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری با پذیرفتن این پیشنهاد اظهارداشت: در هر جایی بتوانم خدمتی انجام دهم خوشحال می شوم و تلاش می کنم کار خوبی صورت پذیرد.

شایان ذکر است 9 مهر ماه به مناسبت سالروز شهادت محمد الدره کودک فلسطینی،  از سوی مجلس شورای اشلامی، در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان« روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی» نامگذاری شده است.

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری که در بیش از 50 کشور جهان عضو فعال دارد همه ساله اجلاسی را با همین عنوان برگزار می کند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا