اخبار جمعیتخبر یک

زهره الهیان: باید از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه فلسطین حمایت شود

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، در این نشست در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی عضو هیات امناء جمعیت دفاع از ملت فلسطین توضیحاتی در مورد تاسیس جمعیت و خبرگزاری ارائه کرد.

 

امرودی افزود: جمعیت دفاع از ملت فلسطین با حضور جمعی از شخصیت های انقلابی و دلسوز نظام و با تاسی از رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)  در حمایت از ملت فلسطین تشکیل و در دهه اخیر تلاش های قابل توجهی انجام داده و موسسات مختلفی مانند خبرگزاری قدس، مرکز اسناد و مطالعات فلسطین و خاورمیانه، کمیسیون های مختلف سیاسی،  فرهنگی، بین المللی و حقوقی را در راستای اهدف عالیه نظام و انقلاب منطبق با منویات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری اداره می کند.

 

امرودی همچنین آمادگی جمعیت و خبرگزاری قدس برای همکاری با مجلس شورای اسلامی بویژه فراکسیون سازمان های مردم نهاد را اعلام کرد. در این نشست مهدی شکیبایی قائم مقام جمعیت.ایرج سبقتی مدیرعامل خبرگزرای قدس ، حسین رویوران رئیس کمیسیون بین الملل جمعیت توضیحاتی در مورد فعالیت های جمعیت در حوزه داخلی و خارجی ارائه کردند.

 

دکتر زهره الهیان نیز در این دیدار ضمن ارزشمند دانستن فعالیت های جمعیت ذفاع از ملت فلسطین و خبرگزاری قدس، فلسطین را به عنوان یک اولویت نظام اسلامی دانست و بر ضرورت حمایت از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه فلسطین تاکید کردند.

 

وی بر آمادگی کمیته حقوق بشر و نیز کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی برای حمایت از فعالیت های حمایتی از فلسطین و نیز فعالیت های ضد رژیم صهیونیستی با همکاری سازمان های مردم نهاد این حوزه تاکید کردند.

 

در جلسه در حوزه های تالیف کتاب پیرامون موضوع اسناد، قعطنامه های سازمان ملل و جنایات رژیم صهیونیستی  همایش حقوقی و محاکمه جنایتکاران صهیونیستی توافقاتی میان طرفین انجام شد.

 

همچنین در پایان این بازدید، خانم دکتر الهیان از تحریریه خبرگزاری قدس دیدار کردند و در جریان روند تولید و نشر خبر قرار گرفتند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا