اخبار جمعیتخبر یک

نامه تولیت مسجد مقدس جمکران به امام جماعت مسجدالاقصی

از شجاعت ملت فلسطین تقدیر شد؛

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین تولیت مسجد مقدس جمکران در نامه‌ای به امام جماعت مسجدالاقصی ضمن حمایت از مجاهدت‌های ملت فلسطین، تصریح کرد: ملت فلسطین در صیانت از آرمان مقدس فلسطین قیام کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین «محمدحسن رحیمیان» تولیت مسجد مقدس جمکران و عضو هیات امناء جمعیت دفاع از ملت فلسطین در نامه ای به امام جماعت مسجدالاقصی از مجاهدت های ملت فلسطین حمایت کرد.

 

متن این نامه بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

 

برادر مومن و مجاهد جناب آقای شیخ عکرمه صبری(دام عزه)

خطیب محترم مسجد مبارک الاقصی و رئیس هیات عالی اسلامی قدس

 

سلام علیکم

ابتدا پیروزی بزرگ ملت فلسطین که در سایه وحدت و همدلی جامعه فلسطینی بر دشمن غاصب صهیونیستی حاصل شد را بر همه امت اسلام، ملت مقاوم فلسطین و جنابعالی تبریک می‌گویم.

 این بار با لطف خداوند متعال ملت فلسطین به صورت ید واحده در صیانت از آرمان مقدس فلسطین و نیز هویت دینی و تاریخی خود و قدس شریف قیام کرد و با استقامت و پایداری منبعث از قرآن مجید حماسه‌ای شگفت را افرید. حماسه ای که دشمنان اسلام و بشریت را به خاک مذلت نشاند و نابودی و زوال صهیونیست و آمریکای جنایتکار و همپیمانانشان را نوید بخشید.

مجاهدت های عالمانی مومن چون شما را که در جهادی مستمر، ملت فلسطین و خصوصا جوانان را در جهت عمل به تکلیف دینی در حفظ ارزشمندترین هویت تاریخی و دینی فلسطین یعنی حرم شریف قدس به عنوان نخستین قبله مسلمین و معراج پیامبر اعظم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، هدایت می‌کنند، ارج می‌نهیم و خالصانه خدمتگزار و دعاگویتان هستیم.

باری آزادی قدس و فلسطین، همزاد با آغاز نهضت و انقلاب اسلامی همواره به عنوان یک اصل پایدار، در صدر خواسته‌ها و ادعیه ملت و علمای ایران با زعامت حضرت امام خمینی قدس سره و حضرت امام خامنه‌ای دامت برکاته بوده و هست و پیمان آنان با قدس شریف و شما پیشروان آزادی آن ناگسستنی است چه اینکه در این راه شهدای بزرگ مجاهدی چون قاسم سلیمانی نثار کرده‌اند.

و اینک با سربلندی اعلام می‌داریم در طول این سال‌های پر حادثه در جهان اسلام و منطقه، هیچ چیز به اندازه پیروزی ملت بزرگ فلسطین بر رژیم غاصب سفاک اسرائیل در جنگ “سیف القدس” ، قلوب امت را مجتمع و خرسند نکرده است.

فرصت را مغتنم شمرده و از جنابعالی برای سفر به ایران دعوت می‌کنم و موجب خوشحالی است تا در مسجد مقدس جمکران در شهر مقدس قم میزبان شما باشیم.

برادر شما

محمدحسن رحیمیان

تولیت مسجد مقدس جمکران ـ قم

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا