اخبار جمعیتخبر یک

پیام تبریک جمعیت دفاع از ملت فلسطین به دکتر حسین امیر عبداللهیان

امیدواریم با توجه به علقه جنابعالی به محور مقاومت، شاهد شادابی بیشتر این محور باشیم که بالتبع موجب افزایش سرعت فروپاشی دشمن صهیونیستی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، جمعیت دفاع از ملت فلسطین طی پیامی رای اعتماد نمایندگان ملت به دکتر حسین امیر عبداللهیان را تبریک گفت. متن پیام در زیر آمده است:

جناب آقای دکتر حسین امیر عبداللهیان

رای اعتماد مجلس شورای اسلامی برای سپردن سکان سیاست خارجی کشور به جنابعالی، امیدواری های زیادی را در جبهه گسترده انقلاب اسلامی ایجاد کرده است.

جنابعالی نیک می دانید؛ همسویی حوزه های تصمیم ساز و تصمیم گیر و اجرایی، برای تامین منافع کشورها حیاتی است و این مطالبه جدی آحاد ملت ایران از دستگاه های نظام جمهوری اسلامی بوده است. مطالبه ای که به علل مختلف تا کنون آنگونه که باید محقق نشده است و نتیجه آن افزایش هزینه ها در تامین منافع ملی در ابعاد مختلف شده است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین، ضمن تبریک به جنابعالی و آرزوی توفیق در کسوت مهم وزارت امور خارجه ، رجاء واثق دارد که شاهد تحول جدی در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در جهت رفع نگرانی های جبهه انقلاب اسلامی و تقویت رفتارهای میدانی ایران با انتخاب های سیاسی مناسب و همسو باشد. موضوعی که هم در برنامه ارائه شده شما به نمایندگان ملت جهت اخذ رای اعتماد و هم در مصاحبه ها و نخستین توئیتی که پس رای اعتماد مجلس منتشر کردید،  بر آن تاکید شده است.

همچنین امیدواریم با توجه به علقه جنابعالی به محور مقاومت، شاهد شادابی بیشتر این محور باشیم که بالتبع موجب افزایش سرعت فروپاشی دشمن صهیونیستی خواهد شد. به امید اقامه نماز پیروزی در مسجدالاقصی. ان شاء الله.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین

4 شهریور 1400

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا