اخبار جمعیتخبر یک

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در بیت المقدس

بار دیگر رژیم صهیونیستی سبعیت و ماهیت خبیث خود را به نمایش گذاشت. دیروز و دیشب قدس صحنه درگیری شدید میان فلسطینیان و نظامیان رژیم صهیونیستی بود. گزارش ها از مجروح شدن بیش از 250 فلسطینی دارد. رژیم صهیونیستی تلاش دارد تا تغییرات گسترده ای را در بافت تاریخی بیت المقدس و حرم شریف قدس خصوصا در دو منطقه شیخ جراح و باب العمود ایجاد کند. به همین دلیل یک برنامه خطرناک را برای روز 28 ام ماه مبارک رمضان در جهت یک یورش گسترده به حرم شریف قدس تدارک دیده است. اما فلسطینیان تلاش دارند با حضور در حرم شریف قدس به صیانت از هویت تاریخی و دینی خود در قدس بپردازند و به همین دلیل از هر نقطه از مناطق اشغالی روانه قدس شده اند.

رژیم صهیونیستی که نگران حضور گسترده فلسطینیان تا 28 رمضان هستند، تلاش دارند با ایجاد موانع متعدد و نیز سرکوب فلسطینیان شرایط را برای تجاوزات خود در آن روز تسهیل کنند.

جامعه جهانی متاسفانه سکوت کرده و بعضا در حد یک موضعگیری منفعلانه نسبت به این جنایات واکنش داشته است که معنایش دقیقا می تواند چراغ سبزی برای ادامه جنایات این رژیم باشد.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در بیت المقدس و حرم شریف قدس از حماسه مقاومت جوانان فلسطینی تمجید و به جوامع مسلمان نسبت به انفعال در ارتباط با جنایات و تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و حرم شریف قدس(مسجدالاقصی) هشدار می دهد.

تردیدی نیست جوانان فلسطینی کرانه باختری، قدس شریف و فلسطینیان مناطق اشغالی 1948 برای مقابله به مثل با دشمن مسلح، باید مسلح شوند و شک نداشته باشند که قیام مسلحانه آنها نتایج بزرگی را در پی خواهد داشت و مطمئن باشند محور مقاومت در غزه و دیگر حلقه های آن با تمام توان در کنار آنها خواهند بود و این همان معنای راهبرد ید واحده حول مقاومت است که در سخنرانی روز قدس 1400 رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تاکید شد. باید باور کرد تنها مقاومت است که پیروزی به دنبال دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا