اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

پیام نایب رئیس شورای عالی جوانان و ورزش فلسطین به رویداد ورزشی یادواره شهید محمدالدره

عبدالسلام هنیه تاکید کرد: به نیابت از همه ورزشکاران فلسطینی از ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران که با اشغالگری رژیم صهیونیستی و تلاش های برخی از کشورها برای عادی سازی روابط با این رژیم اشغالگر مخالفت می کنند تشکر و سپاسگزاری می کنم .

به گزارش روابط عمومی اتحادیه نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، عبدالسلام اسماعیل هنیه نایب رئیس شورای عالی جوانان و ورزش فلسطین و عضو دفتر اجرایی کمیته المپیک فلسطین در پیامی به رویداد ورزشی دو و میدانی یادواره شهید محمدالدره که بمناسبت 9 مهرماه ، روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی برگزار می شود ، ضمن تشکر از برگزارکنندگان این رویداد ورزشی ، بویژه دبیرکل اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری به نیابت از ملت فلسطین و اهالی غزه مقاوم ، از همه ورزشکاران که در این رویداد با هدف همبستگی با ملت فلسطین بویژه کودکان فلسطینی مشارکت کردند صمیمانه قدردانی نموده است .

ایشان در این پیام ویدئویی اعلام کردند : به نیابت از همه ورزشکاران فلسطینی از همه ورزشکاران از کشورهای عربی و اسلامی بویژه ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران که با اشغالگری رژیم صهیونیستی و تلاش های برخی از کشورها برای عادی سازی روابط با این رژیم اشغالگر مخالفت می کنند تشکر و سپاسگزاری می کنم .

وی گفت : امروز ما به ورزشکاران کشورهای اسلامی افتخار می کنیم که در میادین ورزشی از ملت مظلوم ما حمایت می کنند و از رویارویی با نمایندگان ورزشی رژیم اشغالگر قدس خودداری می نمایند . ورزشکاران با این اقدام خود در واقع اعلام می کنند که اشغالگری ، در واقع غده سرطانی در سرزمین مقدس فلسطین است و با عادی سازی ورزشی و فرهنگی نمی توانند خود را به اثبات برسانند .

وی خطاب به همه ورزشکاران حاضر در این رویداد ورزشی اعلام کرد : برادران ورزشکاری که در این رویداد ورزشی دو و میدانی مشارکت کردهاید ،  این مایه فخر و مباهات ما است که اعلام نمائیم که شما ورزشکاران در جمهوری اسلامی ایران با برگزاری چنین رویدادها و برنامه های بزرگ ورزشی به ما کمک می کنید تا اعلام کنیم که با یهودی سازی قدس و عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر مخالف هستیم . از مقام معظم رهبری و ملت دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران و همه جوانان این کشور بویژه ورزشکاران ایرانی که در کنار ورزشکاران فلسطینی و سایر ورزشکاران آزادی خواه ایستاده اند و با هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مخالفت می کنند ، سپاسگزاری می کنم .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا