اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

این پیروزی ثمره وحدت حول مقاومت بود

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگریف پیروزی بر رژیم کودک کش صهیونیستی در سایه وحدت و یکدلی محور مقاومت دانست.

 

ملت مظلوم فلسطین یکبار دیگر در سایه وحدت و همدلی ، مقاومت و مبارزه بی امان و استثنایی با دشمن صهیونیستی و در سایه عنایت حضرت حق تعالی و حمایت ملت های آزاده ی جهان از محور مقاومت که باعث انگیزه و شور مضاعف در بین رزمندگان فلسطینی گردید ،  موفق شد رژیم صهیونیستی را به زانو در آورد و یکبار دیگر پوشالی بودن این رژیم تا دندان مسلح بر همگان آشکار شد .

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری ضمن ادای احترام به همه رزمندگان و شهدای مقاومت ، خصوصا شهدای  کودک و نوجوان بر این باور است که مقاومت ، تنها راه  پیروزی بر دشمن کودک کش صهیونیستی است و از ملت مظلوم فلسطین میخواهد تا با وحدت و همدلی ، تا پیروزی نهایی و آزادسازی مسجدالاقصی و سرزمین فلسطین از چنگال اشغالگران ، به مبارزه خود ادامه دهند .

این اتحادیه همچنین ادامه حمایت از مقاومت فلسطین از سوی جهان اسلام را در راستای سرعت بخشی به پایان اشغالگری در فلسطین و ازاد سازی فلسطین مسجد الاقصی را یک ضرورت مستمر دانسته و از سازمان های بین المللی نیز خواسته تا به تکلیف خود در احقاق حقوق مسلم فلسطین عمل کنند.

این اتحادیه با توجه نقض مقررات حقوق بشر دوستانه از سوی رژیم صهیونیستی هم در حمله به مناطق مسکونی و غیر نظامی در غزه و هم تجاوزاتش به مناطق مختلف قدس و مسجد الاقصی و نیز استفاده از سلاح جنگی در مقابل مقاومت مدنی و مشروع فلسطین در قدس، کرانه باختری و مناطق اشغالی 1948 از مجامع بین المللی خصوصا دادگاه بین المللی کیفری خواستر است تا جنایتکاران صهیونیست را به اتهام ارتکاب جنایت جنگی مورد پیگیرد قضایی و کیفری قرار دهد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا