اخبار جمعیتخبر یک

بررسی موضوع تحریم ورزش ایران در دیدار جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با معاون جوانان وزارت ورزش

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، در جلسه ای که روز گذشته در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد مهدی شکیبایی جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین موضوع راهکارهای مقابله با تحریم ورزشکاران ایرانی مخالف مسابقه با ورزشکاران صهیونیستی را با دکتر وحید یامین پور معاون توسعه و ساماندهی جوانان وزارت ورزش بررسی کرد.

در این دیدار شکیبایی با اعلام اینکه رزیم صهیونیستی مدتهاست برای تطهیر چهره اشغالگر و خونریز خود تلاش دارد از طریق میادین ورزشی به ترمیم خوی وحشیگری و ضد حقوق بشری مبادرت کند، استفاده از ظرفیت های حقوقی و حقوق دانان بین المللی در خارج از کشور را فرصت مناسبی برای مقابله با این ترفند صهیونیستها بر شمرد.

دکتر یامین پور نیز فرهنگ سازی در خصوص چرایی عدم رویارویی ورزشکاران ایرانی و اسلامی با نمایندگان ورزشی رزیم صهیونیستی را یکی از مهمترین راهکارهای داخلی برای روشنگری میان ورزشکاران ایرانی برشمرد و نمایندگان ورزشی جمهوری اسلامی ایران را الگوهای ارزشی در این خصوص برای ورزشکاران خارجی دانست.

در این دیدار که حسین رویوران رئیس کمیسیون سیاسی و بین الملل و احمدرضا روح الله زاد دبیر این کمیسیون محمدعلی مهرآئی رئیس شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین نیز حضور داشتند دو طرف برای همکاری های مشترک و استفاده از تجربیات و امکانات یکدیگر برای حمایت از ورزشکاران ایرانی که به دلایل انسانی، عقیدتی و ملی حاضر به رویارویی با ورزشکاران صهیونیستی در میادین ورزشی نیستند توافق کردند.

در این نشست مقرر گردید برای هماهنگی های بیشتر میان جمعیت دفاع از ملت فلسطین و وزارت ورزش جلسات دیگری با معاونت فرهنگی و همچنین معاونت ورزش وزارت ورزش و جوانان برگزار گردد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا