اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

در آستانه روز جهانی قدس/ بیانیه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بیش از یک قرن از اشغال فلسطین توسط ارتش استعماری انگلیس و 74 سال از تاسیس دولت اشغالگر صهیونیستی می گذرد. آنچه از روند تحولات فلسطین در این یک قرن دریافت می شود، آن است که نظام بین المللی فعلی نه تنها اراده ای برای پایان دادن به اشغال فلسطین و درد و رنج ملت اشغال شده و آواره فلسطین نداشته است،بلکه این نظام ضد حقوق بشری و ضد انسانی، روند پیگیری قضیه فلسطین را به گونه ای مدیریت کرده است تا اسرائیل به عنوان قدرت اشغالگر در جغرافیای فلسطین تثبیت شود.
روز جهانی قدس که از سوی امام خمینی(ره) اعلام شد در واقع اعتراض بزرگ به این نظام ظالمانه بود و ارائه این خط که هیچ ملت آزاده ای نباید حقوق خود را از این نظام گدایی کند بلکه حقی که به زور از آن ستانده شده باید با زور باز ستانده شود.
شروع فصل نوین قیام ملت فلسطین پس از انقلاب اسلامی و اعلام روز جهانی قدس ، بیانگر دریافت صحیح پیام انقلاب اسلامی ایران و امام خمینی(ره) از سوی این ملت مبارز و رشید بود. قیام هایی که در قالب انتفاضه اول و دوم تجلی یافته و با نبرد سیف القدس بلوغ یافت و اینک سرتاسر جغرافیای اشغالی خود را برای انتفاضه نهایی آماده می کند.
اتحادیه بین المللی نوجوانان وجوانان مخالف اشغالگری ضمن اعلام حمایت خود از مبارزات ضد اشغالگری ملت فلسطین، نیز محکومیت تجاوزات صهیونیست ها در حوادث رمضان 1401 هجری شمسی(1443 هجری قمری) در فلسطین و قدس شریف، تاکید دارد که ملت فلسطین به آن مرحله از بلوغ مقاومتی دست یافته تا مبتنی بر اراده و توانمندی های خود وطن از دست رفته باز پس گیرد و به اشغال وطن پایان دهد.
این اتحادیه ضمن دعوت از همه مردم ایران و نیز ملل جهان به حضور در مراسمات روز جهانی قدس اعلام می دارد که حمایت از فلسطین و مبارزات ضد اشغالگری ملت فلسطین، پایان بحران فلسطین و پایان غده سرطانی اسرائیل را شتاب خواهد بخشید.

دبیرخانه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

رمضان 1401 هجری شمسی(1443 هجری قمری)

 

 

| شناسه
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا