اخبار جمعیت

روح‌الله زاد: به غیر از کاهش توان بازدارندگی رژیم صهیونیستی،این رژیم با خطر فروپاشی از درون روبرو است

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، احمد رضا روح الله زاد دبیر کمیسیون سیاسی و امور بین الملل جمعیت که به مناسبت سیزده آبان، روز ملی مقاومت و روز دانش‌آموز در جلسه‌ی‌ وبیناری کشوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای که به میزبانی استان کرمان برگزار شده بود، حضور یافته بود با توجه به اتفاقات اخیر در ایران گفت، رژیم صهیونیستی دیگر آن قدرت شکست ناپذیری که همگان تصور می‌کردند نیست.

روح‌الله زاد گفت: صهیونیست‌ها اکنون خود را در محاصره محور مقاومتی می‌بینند که از سال 2006 تاکنون در هیچ جنگی با آن نتوانسته به پیروزی دست یابد. این امر جامعه‌ی صهیونیستی را با نگرانی شدید روبرو کرده است.

وی افزود: به غیر از کاهش توان بازدارندگی رژیم صهیونیستی در مقابل محور مقاومت، این رژیم با خطر بسیار بزرگی روبرو است و آن فروپاشی از درون است. اسرائیل امروز با چالش های متعدد داخلی روبرو است.

مدیر خبر قدسنا اضافه کرد: اسرائیل پس از 74 سال هنوز نتوانسته برای این جامعه متکثر قومیتی و فرهنگی، هویت واحدی ایجاد کند. جامعه صهیونیستی هر روز در مسیر گسترش چند پارگی قومیتی حرکت می‌کند و این امر در فرایند انتخابات و تشکیل دولت صهیونیستی نیز تاثیر منفی گذاشته است تا جایی که ظرف کمتر از چهار سال ناگزیر تن به 5 انتخابات داده است و به اعتراف خود صهیونیست ها این یعنی فروپاشی از داخل.

وی در ادامه اشاره کرد؛ درک درست از اهداف تاسیسی اسرائیل و اهداف و طرح‌ها و برنامه‌ی غرب در سطح منطقه یک تکلیف برای همه جامعه، خصوصا جوانان است.

روح الله زاد در پایان گفت: مشکلات اسرائیل از نگاه خود رهبران سیاسی و مذهبی و متفکرین این رژیم بسیار نگران کننده است و تقریبا امیدی برای برون رفت از آن متصور نیستند و از این روی زمزمه پایان اسرائیل هر روز از سوی افراد بیشتری از درون جامعه صهیونیستی شنیده می شود.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا