اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری

فلسطین یکی از اولویت های مجمع تقریب مذاهب اسلامی محسوب می شود

به گزارش اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، سید ابوالقاسم رحیمیان دبیرکل اتحادیه ضمن اعلام این خبر گفت: موضوع فلسطین به عنوان اولویت نظام اسلامی می بایست در همه سازمان ها و دستگاه های دولتی  جمهوری اسلامی مورد اهتمام خاص قرار گیرد. لذا اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری که موضوع اشغال فلسطین از دغدغه های اصلی آن محسوب می شود، تلاش کرده تا این دغدغه و اولویت را با سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی به اشتراک بگذارد و با هم افزایی ظرفیت ها و فعالیت ها در حوزه فلسطین را پویایی بخشد.

 

وی افزود: در همین راستا تعدادی از اعضاء هیئت امناء این اتحادیه دیداری با حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی داشت که در آن چگونگی گسترش همکاری ها با اولویت حمایت از فلسطین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این جلسه گزارشی از فعالیت های اتحادیه و برنامه های آینده آن به دکتر شهریاری ارائه شد.

 

دبیرکل اتحادیه اضافه کرد: دکتر شهریاری از گزارش ارائه شده استقبال نموده و ضمن تشریح سیاست های مجمع تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد که حسب تاکیدات مقام معظم رهبری اولویت فلسطین به عنوان یکی از اولویت های اساسی در سیاست های این مجمع قرار دارد و بر ضرورت گسترش همکاری با اتحادیه در این موضوع تاکید کردند.

 

شایان ذکر است اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری جزء اتحادیه های تقریب نهاد مجمع حهانی تقریب مذاهب اسلامی محسوب می شود.

 

در این جلسه دکترحسین رویوران،رئیس هیات امناء، سید ابوالقاسم رحیمیان،دبیرکل و احمدرضا روح الله زاد، عضو هیات امناء اتحادیه و اسماعیل نوری معاون فرهنگی و حامد کلهر مدیرکل سازمان های مردم نهاد مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حضور داشتند.

 

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا