اخبار جمعیتخبر یک

یادگار امام خمینی(ره): برای سلامتی و صلابت رهبر انقلاب در مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی دائما دعا می کنم

در آستانه ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری ظهر امروز با دکتر زهرا مصطفوی دبیرکل اتحادیه سازمانهای غیر دولتی حامی فلسطین دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، در آستانه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری ظهر امروز با حضور در منزل دکتر زهرا مصطفوی صبیه حضرت امام خمینی (ره) (رئیس هیات امناء جمعیت دفاع از ملت فلسطین و دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمانهای غیر دولتی حامی فلسطین) با وی  دیدار و پیرامون تحولات اخیر در نوار غزه و ارتکاب جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین گفت وگو کرد.

معاون ارتباطات بین الملل دفتر رهبر انقلاب در این دیدار با ارائه گزارش و چشم اندازی از تحولات اخیر نوار غزه، وضعیت مقاومت و همینطور روحیه ملت فلسطین را به رغم جنایات رژیم صهیونیستی بسیار خوب توصیف کرد و پیش بینی کرد فارغ از هر رویدادی اعم از آتش بس که حاصل شود مقاومت ملت فلسطین پیروز این میدان است و معنای آن چیزی جز شکست رژیم صهیونیستی نخواهد بود.

در این دیدار، دکتر زهرا مصطفوی نیزضمن ابراز همدردی با ملت فلسطین و آرزوی پیروزی مقاومت در نبرد اخیر علیه رژیم اشغالگر قدس گفت: من برای سلامتی و صلابت مقام معظم رهبری در مقابله با رژیم صهیونیستی دائما دعا می کنم. ایشان در مواضع خود نسبت به آمریکا و رژیم صهیونیستی مثل امام شجاع و با صلابت هستند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا